Bony, kosze prezentowe

Bony zakupowe

Szanowni Państwo,
Świąteczne zaskoczenie – zrób bożonarodzeniową niespodziankę swoim pracownikom!

E.Leclerc proponuje oryginalny prezent w postaci atrakcyjnych bonów towarowych możliwych do zrealizowania w każdym hipermarkecie naszej sieci na terenie całego kraju oraz na Stacji Paliw E.Leclerc w Rzeszowie.

Korzyści podwójne – zyskuje Twoja załoga i Ty sam! Zero opłat dodatkowych i bieganiny za symbolicznymi upominkami. Zadowolenie gwarantowane – pracownicy sami wybiorą sobie podarunek, a Ty im go zasponsorujesz. Do wyboru kilka wariantów cenowych proponowanych bonów – 10, 20, 30, 50 zł.
Kupując bony za wyższą kwotę, masz opcję zyskania kolejnych bonów na FSS w formie darowizny.

Zainteresowany naszą ofertą? Dzwoń pod numer 17/ 86 55 708 lub pisz na adres
 j.samborska@leclerc.tio.pl administracja@leclerc.tio.pl

Kosze prezentowe

KOSZE PREZENTOWE

Coraz bliżej święta, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla Twoich pracowników? Po co próbować wstrzelić się w gusta, skoro można zainwestować w uniwersalny ale zarazem wyjątkowo świąteczny podarunek w postaci ekskluzywnych koszy podarunkowych od E.Leclerc.

Specjalnie z myślą o pracodawcach chcących sprawić prezent załodze z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, hipermarket E.Leclerc przygotował atrakcyjną propozycję oryginalnych upominków – eleganckie zestawy z bogatą zawartością. To, co znajdzie się w środku to już tylko kwestia gestu zamawiającego. Przewidzieliśmy opcję samodzielnego komponowania koszy przez klienta. Mniej kreatywnym zapewniamy gotowe zestawy z zawartością zaproponowaną przez nas.

W przypadku zainteresowania - kontakt pod numerem tel. 17/ 86 55 708 lub adresem e-mail: j.samborska@leclerc.tio.pl , administracja@leclerc.tio.pl

PACZKI ŚWIĄTECZNE

 E.Leclerc’owy Mikołaj dla grzecznych pracowników.
 Nie masz pomysłu, jak zadbać o świąteczną atmosferę w Twojej firmie? Szukasz komfortowego sposobu na niebanalny upominek dla personelu? Nie jesteś dobry w wymyślaniu kreatywnych podarunków? Nie musisz! E.Leclerc pomoże Ci z wyborem nietuzinkowych prezentów dla Twojej załogi, proponując ekskluzywne paczki świąteczne i mikołajkowe.

Koniec ze sztampowymi koszami pełnymi standardowych produktów! W E.Leclerc sam zdecydujesz, czym chcesz obdarować swych pracowników, a gwarantujemy, że będzie z czego wybierać – w ofercie sklepu około 400 tysięcy rozmaitości dostępnych w ciągłej sprzedaży. Zapewniamy realizację każdego jednego zamówienia indywidualnie – w pełni zgodnie z osobistymi życzeniami zamawiającego.

Pozostając w magii świąt, przewidzieliśmy również prezent dla korzystających z naszej propozycji pracodawców – kupując paczki podarunkowe nie zapłacisz za ich opakowanie ani przygotowanie. Wydajesz tylko na znajdujące się w nich produkty. Uwaga! Przy większym zamówienie szansa na darmowy dowóz paczek pod wskazane miejsce.

Zainteresowany naszą ofertą? Dzwoń pod numer 17/ 86 55 708 lub pisz na adres
 j.samborska@leclerc.tio.pl administracja@leclerc.tio.pl