O nas

Centrum handlowe E.LECLERC, stworzone w oparciu o pierwszy rzeszowski hipermarket, połączony później z dodatkową galerią i halą sprzedaży, istnieje już od 2001 roku. Od 13 lat systematycznie poszerza swą ofertę.

Obecnie na powierzchni ponad 10 tys. m2 znajduje się hipermarket, posiadający w ciągłej sprzedaży ok. 50 000 artykułów oraz 46 sklepów, w tym również punkty usługowe, takie jak: pralnia, Poczta Polska, kantor, punkt dorabiania kluczy itd.
Galeria handlowa E.Leclerc oferuje swym Klientom produkty znanych i cenionych firm. Ale oprócz zakupów, w naszym centrum można też miło spędzić czas przy filiżance kawy i zasmakować kuchni z różnych stron świata.
Na zmotoryzowanych czeka rozbudowany niedawno parking na 940 miejsc. Centrum posiada również własną stację benzynową.
Jedną z niekwestionowanych zalet naszego Centrum jest bardzo dobra lokalizacja przy jednym z ważnych węzłów komunikacyjnych miasta. Dzięki temu wygodny dojazd – na ul. Rejtana 69 – zapewniony jest zarówno dla klientów dysponującym własnym transportem, jak i dla tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej.
W kwietniu 2011 roku nastąpiło połaczenie E.LECLERC z GALERIĄ PLAZA
Komfort zakupów, bogata oferta handlowa, znane marki i atrakcyjne ceny oraz szereg proponowanych usług sprawiają, że Centrum Handlowe E.Leclerc to miejsce przyjazne dla Klientów.